Üliõpilaselamu tutvustus

Karu 17 üliõpilaselamu asub Tallinna kesklinnas Tallinna Ülikooli vahetus läheduses. Majas on 451 majutuskohta, millest 180 on välistudengite kasutuses.

 

Karu 17 majas on 1-, 2- ja 3-kohalised möbleeritud toad. Tubades on sees voodid, lauad, toolid, riiulid ja kapid. Standardsed 2- ja 3-kohalised toad asuvad kahe või nelja toa kaupa ühisboksides. Igas boksis on duširuum, WC ja möbleeritud köök, kus sees köögikapid, laud, toolid, pliit ja külmik. Ühekohalised toad ehk privaattoad on möbleeritud, sisseehitatud kööginurga, duširuumi ja WC-ga.

 

Üliõpilaselamus on automaatne tuletõrjesüsteem, videovalvesüsteem ja internet.

 

Karu 17 maja on ehitatud 1982. aastal ning üliõpilased kolisid siia sisse 9. veebruaril 1983. Maja renoveeriti 2007. aasta suvel:  terves hoones vahetati välja kanalisatsiooni- ja veetorustik, radiaatorid ja küttesüsteem ning elektritoitesüsteem; koridorides, tubades, duširuumides, WC-des ja köökides tehti uus siseviimistlus, paigaldati uued uksed ja aknad ning uus mööbel.

 

Pesu on võimalik pesta kahes eraldi pesumasinaruumis, mis asuvad hoone kolmandal korrusel. Mõlemas ruumis on 3 pesumasinat ja 3 kuivatit. 

 

Üliõpilaselamus on lisaks kolmetoaline erivajadustega üürnikele kohandatud korter. Korteris on kaks ühekohalist ja üks kahekohaline tuba. Korter asub esimesel korrusel, sissepääs hoonesse on parklapoolsest uksest magnetkaardiga. Trepile on paigaldatud platvormtõstuk mis võimaldab ligipääsu ratastoolile.

 

Üliõüilaselamus on olemas traadita ja kaabliga internetivõrk. Mõlemas on võimalik kasutada tasuta ja tasulist internetiühendust. Tasuta võrgu ühenduse kiiruseks on kuni 5 Mbit/s ja tasulisel kuni 20 Mbit/s. Tasulise ühenduse kuutasu on 5 eurot.

 

 

Tutvu üliõpilaselamu:

 

Karu tn 17 majajuhataja 

Ella Simonova

E 10:00-17:30

T-R 8:15-16:00

Tel: +372 53 018 311

e-post: ella.simonova@dormitorium.ee