Üliõpilaselamu tutvustus

Karu 17 üliõpilaselamu asub Tallinna kesklinnas Tallinna Ülikooli vahetus läheduses. Majas on 451 majutuskohta, millest 70 on välistudengite kasutuses.

 

Majas on 2- ja 3-kohalised möbleeritud toad, kus sees voodid, lauad, toolid, riiulid ja kapid. Toad asuvad 2- või 4-kaupa boksides. Igas boksis on duširuum, WC ja möbleeritud köök, kus sees köögikapid, laud, toolid, pliit ja külmik. On ka väike hulk privaatseid peretubasid, mis on möbleeritud, köögi, duširuumi ja WC-ga. Üliõpilaselamus on automaatne tuletõrjesüsteem, videovalvesüsteem, Internet, kaabeltelevisioon ja wifi.

Üliõpilaselamu ehitati 1982. aastal ning üliõpilased kolisid siia sisse 9. veebruaril 1983. Maja renoveeriti täielikult 2007. aasta suvel:  vahetati välja kanalisatsiooni- ja veetorustik ning elektritoitesüsteem; koridorides, tubades, duširuumides, WC-des ja köökides tehti uus siseviimistlus, paigaldati uued uksed ja aknad ning toodi sisse uus mööbel.

Pesu on võimalik kahes pesumasinaruumis, mis asuvad hoone kolmandal korrusel. Mõlemas ruumis on kolm pesumasinat ja kolm kuivatit. 

 

Üliõpilaselamus kolmetoaline erivajadustega üürnikele kohandatud korter. Korteris on kaks ühekohalist ja üks kahekohaline tuba. Korter asub esimesel korrusel, sissepääs hoonesse on parklapoolsest uksest magnetkaardiga. Trepile on paigaldatud platvormtõstuk.

 

Hoones on kaasaegne küttesüsteem. 2015 aastal on remonditud korterite ühisköögid ja sansõlmedes on tehtud suurpuhastus.  

 

Üliõüilaselamus on olemas traadita ja kaabliga internetivõrk. Mõlemas on võimalik kasutada tasuta ja tasulist internetiühendust. Tasuta võrgu ühenduse kiiruseks on kuni 5 Mbit/s ja tasulisel kuni 20 Mbit/s. Ühenduse kiirused Wifi võrgus sõltuvad kasutaja seadmest, üürnike enda wifi võrkude hulgast ja kasutaja asukohast eluruumis, Tasulise ühenduse kuutasu on 5 eurot.

 

 

Tutvu üliõpilaselamu:

 

Karu tn 17 majajuhataja 

Ija Agriomati

E,T,N,R 13:00-16:30

K 10:00-14:00

Tel: +372 53 018 311

E-post: k17@dormitorium.ee