Üliõpilaselamu tutvustus

Alates 01.septembrist 2012 osutab majutusteenuse pakkumist Räägu üliõpilaselamus (Räägu 49a) MTÜ Dormitorium, tulenevalt Tallinna Pedagoogilise Seminari liitumisest Tallinna Ülikooliga.

Üliõpilaselamuna kasutatav hoone on ehitatud 70-ndate aastate algul koridori tüüpi ühiselamuna, kus sansõlmed, köök ja puhkeruum on ühiskasutuses. Ühel korrusel on 23 tuba. Toad on kahekohalised. Tubades on voodid, sisseehitatud kapid, kirjutuslaud, toolid ja väike külmkapp. Üliõpilaselamu esimesel korrusel asub rattaruum ja pesumasinaruum.

Üliõpilaselamusse ja oma korrusele toimub sissepääs magnetkaartidega. Öisel ajal töötab majas administraator.

2012 suvel soojustati maja välisfassaad, vahetati aknad, renoveeriti katus ja ehitati välja ühiskasutuses olevate ruumide ventilatsioon (CO2 projekt).
2013 aastal on vahetatud kõik tubade ja koridoride uksed, paigaldatud tuletõrjesignalisatsioon ja uus turvavalgustus. Projekti rahastati meetme "Kõrgkoolide ning teadus- ja arendusasutuste õppe-ja töökeskkond" alameetme "rakenduskõrgkoolide õppekeskkond" projektist.
Remonditud on kõik üldkasutatavad sansõlmed ja köögid. Köökides on iga üliõpilaselamu toa kohta ka üks hoiukapp. Külmikud asuvad tubades.

Üliõpilaselamu ees on tasuta parkimise võimalus.

Interneti kasutamine on tasuta. Olemas on WiFi võrk, kaabelvõrku majas ei ole.

 

Üliõpilaselamusse saab bussiga nr 17 (vt täpsemalt ühistranspordi kaardilt). 

 

Tutvu ühiselamu:

 

hinnakirjaga

asukohaga

eeskirjade ja juhenditega

pildigaleriiga

 

 

Lemmi Linna

Räägu üliõpilaselamu majajuhataja

vastuvõtu ajad:

E   8:00 - 18:00

T, K, N, R    8.00 - 14.00

Tel: 56 892 302

E-post: lemmil@tlu.ee

 

Hostel - Kaugõppijate ja kursustel osalejate lühiajaline majutus Räägu 49A üliõpilaselamus. Kontakt: Lemmi Linna, Tel: 56 892 302