Üliõpilaselamu tutvustus

MTÜ Dormitorium alustas Västriku tn 8 asuvas ülõpilaselamus majutusteenuste pakkumist Tallinna Ülikooli üliõpilastele alates märtsist 2010. Maja on ehitatud 70ndate alguses ühiselamuks. Kuni 2009 aasta kevadeni kasutas hoonet Eesti Mereakadeemia Merekool.

 

Toad on kahe- ja kolmekohalised ja moodustavad kahe toa kaupa korteriboksi, milles on WC ja kraanikauss. Tubades on narid, kolmekohalises lisaks narile ühene voodi. Riietekapp on sisseehitatud. Toas on kirjutuslaud, seinariiulid, toolid ja väiksem külmik. Korterid on värskendusvärvi ja korrastuse saanud 2010. aastal. Korteri välisuksed ja siseuksed on uued.

 

2.-korrusel on 2018. aastal ehitatud täiesti uued privaattoad. Ühes korteriboksis asub 2 privaattuba. Igas toas on 120cm laiune voodi, kirjutuslaud, seinariiulid ja riidekapp. Korteriboksis on kahe privaattoa peale kööginurk (eraldi külmikud) ning valamu ja wc. 

 

Duširuumid ja köögid on täielikult renoveeritud 2018. aastal ja need asuvad korruse keskel ning on ühiseks kasutuseks ainult ühe korruse elanikele. Pesumasinaruum asub 1.-korrusel. Üliõpilaselamusse, oma korrusele, kööki, duširuumi ja pesumajja sissepääs toimub personaalse magnetkaardiga. Hoone avalikes ruumides on videovalve ja majal hoiab silma peal turvafirma G4S.

2015. aastal on paigaldatud uus automaatne tulekahjuhäire süsteem, kõik toad on varustatud suitsuanduritega ning need on ühendatud otse Päästekeskusega.

Majas levib ühiskastuseks tasuta Wifi.

Voodipesu  ega muid hügieenitarbeid üliõpilaselamu poolt ei pakuta!

 

Ülikooli saab Tondilt trammiga number 3 (vt täpsemalt ühistranspordi kaardilt)

 

Tutvu ühiselamu:

hinnakirjaga

asukohaga

eeskirjade ja juhenditega

pildigaleriiga

 

 

Västriku 8 majajuhataja

Piret Gehrke
vastuvõtuajad:

E,T,N,R 8.30 - 12.30

K 14.00 - 18.00

Tel: 56 296 776

e-post: piret.gehrke@gmail.com